YAMAHA XJ 600 DIVERSION

« 1 z 22 »

CENA 4 200 zł

 

DANE TECHNICZNE:
ROK PRODUKCJI 1993
POJEMNOŚĆ 598 cm3
TYP SILNIKA Czterocylindrowy rzędowy
MOC 61 KM (45 kW)
PRZEBIEG ~ km
NAPĘD Łańcuch

YAMAHA XJ 600 DIVERSION

Świetna Yamaha Diversion 600 wyposażona jest w rzędową czterocylindrową jednostkę o pojemności 598 cm3 i mocy 61 KM (45kW).  Motocykl ten to uznawany jest za niezniszczalny, dzięki swojemu bardzo trwałemu i niezawodnemu silnikowi. Diversion świetnie sprawdza się w mieście jak i poza nim. Mało pali, daje fajną frajdę z jazdy, łatwo się prowadzi i jest lekki oraz zwinny.

Motocykl wizualnie i mechaniczne w stanie bardzo dobrym! Silnik czysty, bez wycieków, pracuje równo i dobrze brzmi. Skrzynia pracuje prawidłowo. Całość utrzymana w dobrej kondycji.


Motocykl świeżo sprowadzony. Wraz z motocyklem klient otrzymuje fakturę-marżę, oryginalny dowód rejestracyjny wraz z poświadczeniem o wymeldowaniu motocykla. Po stronie klienta pozostaje przegląd techniczny, tłumaczenie oraz rejestracja motocykla – całość ok. 350 zł. Otrzymując fakturę, klient nie ponosi kosztów podatku PCC.


Istnieje możliwość zakupu motocykla NA RATY.

Istnieje możliwość TRANSPORTU MOTOCYKLA – o szczegóły pytaj mailowo lub telefonicznie.


Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Podana data to pierwsza rejestracja podana w dokumentach.


motoplock.pl