YAMAHA XVS 650 DRAG STAR

« 1 z 21 »

CENA 11 300 PLN

 

DANE TECHNICZNE:
ROK PRODUKCJI 2000
POJEMNOŚĆ 649cm3
TYP SILNIKA V2
MOC 40 KM (29 kW)
PRZEBIEG ~ 47 700 km 
NAPĘD Wał

YAMAHA XVS 650 DRAG STAR

Silnik V2 o pojemności 649 cm3 i mocy 40 KM (29 kW), dzięki czemu można go prowadzić posiadając prawo jazdy kat. A2.. 

Drag Star 650 to motocykl pełen sprawdzonych rozwiązań, dlatego cieszy się dużą popularnością. Technologia zawieszenia, ergonomia oraz kształty bazujące na takich motocyklach jak popularny Shadow 600 czy Vulcan 800 oraz silniku z niezawodnego XV, czyli po prostu Virago. Połączenie, które daje świetny efekt końcowy. Prezentowany model zachowany jest w przepięknym stanie. Chromy całe, nieponiszczone, nieobdarte. Świetnie się prezentują. Moto utrzymane w świetnym stanie wizualnym. Motocykl mechaniczne w stanie bardzo dobrym! Silnik czysty, bez wycieków, pracuje równo i pięknie brzmi. Skrzynia pracuje wzorowo. Zestaw napędowy w dobrym stanie.


Motocykl świeżo sprowadzony. Wraz z motocyklem klient otrzymuje fakturę-marżę, oryginalny dowód rejestracyjny wraz z poświadczeniem o wymeldowaniu motocykla. Po stronie klienta pozostaje przegląd techniczny, tłumaczenie oraz rejestracja motocykla – całość ok. 350 zł. Otrzymując fakturę, klient nie ponosi kosztów podatku PCC.


Istnieje możliwość zakupu motocykla NA RATY.

Istnieje możliwość TRANSPORTU MOTOCYKLA – o szczegóły pytaj mailowo lub telefonicznie.


Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Podana data to pierwsza rejestracja podana w dokumentach.


motoplock.pl