YAMAHA XVS 1100 DRAG STAR

« 1 z 30 »

CENA 14 500 PLN

 

DANE TECHNICZNE:
ROK PRODUKCJI 2003
POJEMNOŚĆ 1100cm3
TYP SILNIKA V2
MOC 61 KM (45 kW)
PRZEBIEG ~ 54 300 km 
NAPĘD Wał

YAMAHA XVS 1100 DRAG STAR

Silnik V2 o pojemności 1100 cm3 i mocy 61 KM (45kW). 

Drag Star to klasyka gatunku. Wygodny, żwawy i solidny. Silniki 1100 to bardzo dobrze znane jednostki, cechujące się niezawodnością. Motocykl jest bardzo żwawy i przede wszystkim piękny.

Prezentowany model zachowany jest w przepięknym stanie. Chromy całe, nieponiszczone, nieobdarte. Świetnie się prezentują. Moto utrzymane w świetnym stanie wizualnym. Jedyny mankament to drobna „wgniotka”.

Motocykl mechaniczne w stanie bardzo dobrym! Silnik czysty, bez wycieków, pracuje równo i pięknie brzmi. Skrzynia pracuje wzorowo. Zestaw napędowy w dobrym stanie.


Motocykl świeżo sprowadzony. Wraz z motocyklem klient otrzymuje fakturę-marżę, oryginalny dowód rejestracyjny wraz z poświadczeniem o wymeldowaniu motocykla. Po stronie klienta pozostaje przegląd techniczny, tłumaczenie oraz rejestracja motocykla – całość ok. 350 zł. Otrzymując fakturę, klient nie ponosi kosztów podatku PCC.


Istnieje możliwość zakupu motocykla NA RATY.

Istnieje możliwość TRANSPORTU MOTOCYKLA – o szczegóły pytaj mailowo lub telefonicznie.


Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Podana data to pierwsza rejestracja podana w dokumentach.


motoplock.pl