YAMAHA XV 1600 ROAD STAR

« 1 z 29 »

CENA 17 500 PLN

 

DANE TECHNICZNE:
ROK PRODUKCJI 2000
POJEMNOŚĆ 1 600cm3
TYP SILNIKA V2
MOC 63 KM
PRZEBIEG ~ 49 000 mil 
NAPĘD Wał

YAMAHA XV 1600 ROAD STAR

Silnik V2 o pojemności 1600 cm3 i mocy 63KM.  

Kwintesencja motocykla. Niezawodna, japońska technologia w połączeniu z amerykańskim stylem powodują, że obok tego motocykla nie da się przejść obojętnie. Ogromny i wygodny motocykl dla prawdziwego konesera.

Prezentowany model zachowany jest w przepięknym stanie. Chromy całe, nieponiszczone, nieobdarte. Świetnie się prezentują. Moto utrzymane w świetnym stanie wizualnym.

Motocykl mechaniczne w stanie bardzo dobrym! Silnik czysty, bez wycieków, pracuje równo i pięknie brzmi. Skrzynia pracuje wzorowo. Zestaw napędowy w dobrym stanie.


Motocykl świeżo sprowadzony. Wraz z motocyklem klient otrzymuje fakturę-marżę, oryginalny dowód rejestracyjny wraz z poświadczeniem o wymeldowaniu motocykla. Po stronie klienta pozostaje przegląd techniczny, tłumaczenie oraz rejestracja motocykla – całość ok. 350 zł. Otrzymując fakturę, klient nie ponosi kosztów podatku PCC.


Istnieje możliwość zakupu motocykla NA RATY.

Istnieje możliwość TRANSPORTU MOTOCYKLA – o szczegóły pytaj mailowo lub telefonicznie.


Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Podana data to pierwsza rejestracja podana w dokumentach.


motoplock.pl