TRIUMPH TIGER 1050 ABS

« 1 z 32 »

SPRZEDANY

DANE TECHNICZNE:
ROK PRODUKCJI 2009
POJEMNOŚĆ 1050 cm3
TYP SILNIKA Trzycylindrowy z wtryskiem paliwa
MOC 105 KM (78 kW)
PRZEBIEG ~47 600 km
NAPĘD Łańcuch

TRIUMPH TIGER 1050

Silnik trzycylindrowy o pojemności 1050 cm3 i mocy 105 KM (78kW). Skrzynia 6 biegowa.

Mocny i niezwykle dynamiczny motocykl, który świetnie daje sobie radę zarówno w miejskim gąszczu jak i na górskich serpentynach. Lekki w prowadzeniu, zwinny w zakrętach z bardzo mocnym przyspieszeniem.

Jednocześnie zapewniający wygodną pozycję dla kierowcy i pasażera. Wyposażony w dwa kufry, dzięki którym można zapakować się na dalszą wyprawę. Niezawodna jednostka z wtryskiem paliwa, systemem ABS, a także grzanymi manetkami. 

Prezentowany model w specjalnym carbonowym malowaniu, dzięki któremu wygląda niesamowicie i wyróżnia się w tłumie!

Motocykl wizualnie i mechaniczne w stanie bardzo dobrym! Silnik czysty, bez wycieków, pracuje równo i świetnie brzmi. Skrzynia pracuje prawidłowo. Zestaw napędowy w dobrym stanie. Moto zadbane, plastiki całe. Moto wraz z oryginalnymi kuframi.


Motocykl świeżo sprowadzony. Wraz z motocyklem klient otrzymuje fakturę-marżę, oryginalny dowód rejestracyjny wraz z poświadczeniem o wymeldowaniu motocykla. Po stronie klienta pozostaje przegląd techniczny, tłumaczenie oraz rejestracja motocykla – całość ok. 350 zł. Otrzymując fakturę, klient nie ponosi kosztów podatku PCC.


Istnieje możliwość zakupu motocykla NA RATY.

Istnieje możliwość TRANSPORTU MOTOCYKLA – o szczegóły pytaj mailowo lub telefonicznie.


Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Podana data to pierwsza rejestracja podana w dokumentach.


motoplock.pl