SUZUKI VS 1400 INTRUDER

« 1 z 29 »

CENA 12 900 zł

 

DANE TECHNICZNE:
ROK PRODUKCJI 1990
POJEMNOŚĆ 1360 cm3
TYP SILNIKA V2
MOC 66 KM (49 kW)
PRZEBIEG ~ 54 000 mil
NAPĘD Wał Kardana

SUZUKI VS 1400 INTRUDER

Silnik V2 o pojemności 1360 cm3 i mocy 66 KM (49kW). 

Intruder to klasyka gatunku. Wygodny, żwawy i solidny. Silniki Intrudera znane są ze swojej niezawodności, a sam motocykl doceniany jest za swój charakter.

Prezentowany model mimo wieku zachowany jest w przepięknym stanie. Chromy całe, nieponiszczone, nieobdarte. Świetnie się prezentują. Moto utrzymane w świetnym stanie wizualnym.

Motocykl mechaniczne w stanie bardzo dobrym! Silnik czysty, bez wycieków, pracuje równo i pięknie brzmi. Skrzynia pracuje wzorowo. Zestaw napędowy w dobrym stanie.


Motocykl świeżo sprowadzony. Wraz z motocyklem klient otrzymuje fakturę-marżę, oryginalny dowód rejestracyjny wraz z poświadczeniem o wymeldowaniu motocykla. Po stronie klienta pozostaje przegląd techniczny, tłumaczenie oraz rejestracja motocykla – całość ok. 350 zł. Otrzymując fakturę, klient nie ponosi kosztów podatku PCC.


Istnieje możliwość zakupu motocykla NA RATY.

Istnieje możliwość TRANSPORTU MOTOCYKLA – o szczegóły pytaj mailowo lub telefonicznie.


Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Podana data to pierwsza rejestracja podana w dokumentach.


motoplock.pl