SUZUKI VL 800 INTRUDER LC VOLUSIA

« 1 z 20 »

CENA 15 500 PLN

 

DANE TECHNICZNE:
ROK PRODUKCJI 2004
POJEMNOŚĆ 800cm3
TYP SILNIKA V2
MOC b.d.
PRZEBIEG ~ 15 000 mil 
NAPĘD Wał

SUZUKI VL 800 VOLUSIA

Silnik V2 o pojemności 800 cm3  

Volusia 800 to lżejsza wersja flagowego modelu Suzuki VL 1500 LC. Optycznie to bardzo duży i sprawiający wrażenie ciężkiego motocykl, który w rzeczywistości prowadzi się bardzo zwinnie i lekko. Volusia to bardzo wdzięczny motocykl, przyjazny nawet mało wprawionym motocyklistom. Typowe wady krążowników udało się ograniczyć do minimum. Jeśli ktoś lubi motocykle w amerykańskim stylu, będzie z Volusią szczęśliwy.

Prezentowany model zachowany jest w przepięknym stanie. Chromy całe, nieponiszczone, nieobdarte. Świetnie się prezentują. Moto utrzymane w świetnym stanie wizualnym.

Motocykl mechaniczne w stanie bardzo dobrym! Silnik czysty, bez wycieków, pracuje równo i pięknie brzmi dzięki wydechom Vance & Hines. Skrzynia pracuje wzorowo. Zestaw napędowy w dobrym stanie.


Motocykl świeżo sprowadzony. Wraz z motocyklem klient otrzymuje fakturę-marżę, oryginalny dowód rejestracyjny wraz z poświadczeniem o wymeldowaniu motocykla. Po stronie klienta pozostaje przegląd techniczny, tłumaczenie oraz rejestracja motocykla – całość ok. 350 zł. Otrzymując fakturę, klient nie ponosi kosztów podatku PCC.


Istnieje możliwość zakupu motocykla NA RATY.

Istnieje możliwość TRANSPORTU MOTOCYKLA – o szczegóły pytaj mailowo lub telefonicznie.


Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Podana data to pierwsza rejestracja podana w dokumentach.


motoplock.pl