SUZUKI GSX-R600 K1

« 1 z 17 »

CENA 8 200 PLN

 

DANE TECHNICZNE:
ROK PRODUKCJI 2001
POJEMNOŚĆ 600 cm3
TYP SILNIKA R4
MOC KM (kW)
PRZEBIEG ~  35 000 km
NAPĘD Łańcuch

SUZUKI GSX-R600 K1


„Gix” to legenda wśród sportowych 600. Jeden z najbardziej popularnych modeli, który zna chyba każdy kto interesuje się tym segmentem. Jeden z najczęściej wybieranych do jazdy po torze oraz ulicy.

Prezentowany egzemplarz zachowany jest w dobrym stanie. Plastiki całe (drobne przerysowanie po lewej stronie), opony w niezłej kondycji, poza tym reszta również w dobrze się prezentuje mimo upływu czasu. Normalne ślady użytkowania.

Motocykl mechaniczne w stanie bardzo dobrym! Silnik czysty, bez wycieków, pracuje równo i pięknie brzmi. Olej wymieniony, zawory wyregulowane – ogólnie przygotowany do jazdy. Skrzynia pracuje wzorowo. Zestaw napędowy w dobrym stanie. Przebieg to ok. 35 tysięcy km.


Motocykl świeżo sprowadzony. Wraz z motocyklem klient otrzymuje oryginalny dowód rejestracyjny. Po stronie klienta pozostaje przegląd techniczny, tłumaczenie oraz rejestracja motocykla – całość ok. 350 zł. Otrzymując fakturę, klient nie ponosi kosztów podatku PCC.


Istnieje możliwość TRANSPORTU MOTOCYKLA – o szczegóły pytaj mailowo lub telefonicznie.


Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Podana data to pierwsza rejestracja podana w dokumentach.


motoplock.pl