SUZUKI GSF 650 N BANDIT ABS

« 1 z 23 »

CENA 8 300 zł

DANE TECHNICZNE:
ROK PRODUKCJI 2005
POJEMNOŚĆ 656 cm3
TYP SILNIKA Rzędowy 4-cylindrowy
MOC 77 KM (57 kW)
PRZEBIEG ~46 500 km
NAPĘD Łańcuch

SUZUKI GSF 650 N BANDIT ABS

Silnik 4-cylindrowy rzędowy o pojemności 650 cm3 i mocy 77 KM (57kW). Wyposażony w ABS, grzane manetki, scottoiler, USB oraz cyfrowy prędkościomierz.

Bandit to prawdziwa klasyka wśród nakedów klasy 650. Mocny i niezwykle dynamiczny motocykl z trwałym i niezawodnym silnikiem. Lekki w prowadzeniu, zwinny w zakrętach i z bardzo dobrym przyspieszeniem.

Prezentowany motocykl wizualnie i mechaniczne w stanie bardzo dobrym! Silnik czysty, bez wycieków, pracuje równo i świetnie brzmi. Skrzynia pracuje prawidłowo. Zestaw napędowy w dobrym stanie. Moto zadbane, plastiki całe. Ogólny stan odzwierciedla jego mały przebieg.


Motocykl świeżo sprowadzony. Wraz z motocyklem klient otrzymuje fakturę-marżę, oryginalny dowód rejestracyjny wraz z poświadczeniem o wymeldowaniu motocykla. Po stronie klienta pozostaje przegląd techniczny, tłumaczenie oraz rejestracja motocykla – całość ok. 350 zł. Otrzymując fakturę, klient nie ponosi kosztów podatku PCC.


Istnieje możliwość zakupu motocykla NA RATY.

Istnieje możliwość TRANSPORTU MOTOCYKLA – o szczegóły pytaj mailowo lub telefonicznie.


Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Podana data to pierwsza rejestracja podana w dokumentach.


motoplock.pl