PIAGGIO MP3 300 LT – kat.B

« 1 z 21 »

CENA

 

DANE TECHNICZNE:
ROK PRODUKCJI 2010
POJEMNOŚĆ 278 cm3
TYP SILNIKA Jednocylindrowy z wtryskiem paliwa
MOC 23 KM (17 kW)
PRZEBIEG ~ 39 500 km
SKRZYNIA BIEGÓW Automatyczna

PIAGGIO MP3 300 LT

Silnik jednocylindrowy o pojemności 278 ccm z wtryskiem paliwa.

Świetny skuter z bardzo dynamicznym silnikiem i nietypową konstrukcją zawieszenia. Dwa przednie koła zapewniają stabilność na nieporównywalnym z motocyklem poziomie. Wygoda użytkowania w mieście i bezpieczeństwo to główne zalety tego popularnego w zachodnich krajach i aglomeracjach skutera. Wyposażony w dodatkowy kufer centralny, który daje mu jeszcze większą praktyczność i pakowność.

Dodatkową zaletą tego Piaggio jest to, że zgodnie z nowymi przepisami można się nim poruszać posiadając prawo jazdy kat. B.

Skuter wizualnie i mechaniczne w stanie bardzo dobrym! Silnik czysty, bez wycieków, pracuje dobrze i ładnie brzmi. Skrzynia pracuje prawidłowo. Plastiki całe, nieuszkodzone, nieporysowane. Całość utrzymana w bardzo dobrej kondycji.


Skuter sprowadzony. Wraz z motocyklem klient otrzymuje fakturę-marżę, oryginalny dowód rejestracyjny wraz z poświadczeniem o wymeldowaniu motocykla. Po stronie klienta pozostaje przegląd techniczny, tłumaczenie oraz rejestracja motocykla – całość ok. 350 zł. Otrzymując fakturę, klient nie ponosi kosztów podatku PCC.


Istnieje możliwość zakupu motocykla NA RATY.

Istnieje możliwość TRANSPORTU MOTOCYKLA – o szczegóły pytaj mailowo lub telefonicznie.


Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Podana data to pierwsza rejestracja podana w dokumentach.


motoplock.pl