KAWASAKI VN 1600 VULCAN

« 1 z 26 »

SPRZEDANY

 

DANE TECHNICZNE:
ROK PRODUKCJI 2005
POJEMNOŚĆ 1553 cm3
TYP SILNIKA V2 z wtryskiem paliwa
MOC 67 KM (49 kW)
PRZEBIEG ~ 48 500 km
NAPĘD Wał Kardana

KAWASAKI VN 1600 VULCAN

Silnik V2 z wtryskiem paliwa o pojemności 1553 ccm i mocy 67KM (49kW).

Oferowany przez nas Vulcan 1600 to prawdziwy brutal! Fantastycznie brzmienie dzięki wydechom Vance & Hines sprawia, że na rękach pojawia się gęsia skórka. Przednia lampa przerobiona, trochę przypominająca Rocketa. Gmol Hepco&Becker.

Motocykl wizualnie i mechaniczne w stanie dobrym! Silnik czysty, bez wycieków, pracuje dobrze i przepięknie brzmi dzięki akcesoryjnym wydechom. Skrzynia nie zgrzyta przy zmianie biegów, a same biegi nie wyskakują. Zestaw napędowy w dobrym stanie. Całość utrzymana w dobrej kondycji. Pali od strzału.


Motocykl świeżo sprowadzony. Wraz z motocyklem klient otrzymuje fakturę-marżę, oryginalny dowód rejestracyjny wraz z poświadczeniem o wymeldowaniu motocykla. Po stronie klienta pozostaje przegląd techniczny, tłumaczenie oraz rejestracja motocykla – całość ok. 350 zł. Otrzymując fakturę, klient nie ponosi kosztów podatku PCC.


Istnieje możliwość zakupu motocykla NA RATY.

Istnieje możliwość TRANSPORTU MOTOCYKLA – o szczegóły pytaj mailowo lub telefonicznie.


Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Podana data to pierwsza rejestracja podana w dokumentach.


motoplock.pl