HONDA VTR 1000 SP-1

« 1 z 16 »

Sprzedany

 

DANE TECHNICZNE:
ROK PRODUKCJI 2000
POJEMNOŚĆ 996 cm3
TYP SILNIKA V2
MOC 133 KM (98 kW)
PRZEBIEG ~ 31 000 km
NAPĘD Łańcuch

HONDA VTR 1000 SP-1

Silnik V2 o pojemności 996 ccm i mocy 133 KM (98kW). Skrzynia 6 biegowa.

SP-1 to prawdziwa perełka wśród motocykli sportowych. Zdecydowanie mocniejsza od powszechnie znanej na rynku VTR 1000 F. Wychwalana i niezawodna. Na portalu moto-opinie ma 9,45 na 10 pkt!! Wystarczy poczytać opinie, by wiedzieć z czym się ma do czynienia. Genialne brzmienie V2 w połączeniu ze sportową sylwetką i osiągami gwarantującymi niesamowitą frajdę z jazdy. Wystarczy nadmienić, że na pierwowzorze SP-1 jeździł sam Joey Dunlop w wyścigach Isle of a Man TT, a także Colin Edwards w klasie Superbike. Właściwości torowe i wyścigowy rodowód przeniesione na ulice. Obecnie jedyna taka na portalach ogłoszeniowych.

Prezentowana SP-1 wizualnie i mechaniczne w stanie bardzo dobrym! Silnik czysty, bez wycieków, pracuje i brzmi pięknie dzięki wydechom Akrapović. Skrzynia nie zgrzyta przy zmianie biegów, a same biegi nie wyskakują. Zestaw napędowy w dobrym stanie. Plastiki utrzymane w nienagannej kondycji.


Motocykl świeżo sprowadzony z Holandii. Wraz z motocyklem klient otrzymuje fakturę-marżę, oryginalny dowód rejestracyjny wraz z poświadczeniem o wymeldowaniu motocykla. Po stronie klienta pozostaje przegląd techniczny, tłumaczenie oraz rejestracja motocykla – całość ok. 350 zł. Otrzymując fakturę, klient nie ponosi kosztów podatku PCC.


Istnieje możliwość zakupu motocykla NA RATY.

Istnieje możliwość TRANSPORTU MOTOCYKLA – o szczegóły pytaj mailowo lub telefonicznie.Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Podana data to pierwsza rejestracja podana w dokumentach.


motoplock.pl