HONDA ST 1300 PAN EUROPEAN

« 1 z 20 »

SPRZEDANY

DANE TECHNICZNE:
ROK PRODUKCJI 2002
POJEMNOŚĆ 1261 cm3
TYP SILNIKA V4 z wtryskiem paliwa
MOC 93 KM (126 kW)
PRZEBIEG ~ 87 000 km
NAPĘD Wał Kardana

HONDA ST 1300 PAN EUROPEAN 

Silnik w układzie „V4” o pojemności 1261 cm3 i mocy 93 KM (126 kW). Skrzynia 5 biegowa.

Motocykl wizualnie i mechaniczne w stanie bardzo dobrym! Silnik czysty, bez wycieków, pracuje równo i świetnie brzmi. Skrzynia pracuje prawidłowo. Zestaw napędowy w bardzo dobrym stanie.


Motocykl w ciągłej turystycznej eksploatacji. Motocykl dopiero co wrócił z wakacyjnej wyprawy do Chorwacji (3500 km). Przejechał bezproblemowo i sprawił się bardzo dobrze.

Szyba regulowana ręcznie. W schowku działające gniazdo zapalniczki. 3 kufry Hondy – centralny z diodami. Opony: tył zmieniony pod koniec zeszłego sezonu, przód na początku tego sezonu.

Motocykl fantastycznie przyśpiesza i co więcej, bardzo dobrze hamuje, mimo swojej wagi. W trakcie jazdy jest zwinny i „lekki” w prowadzeniu.

Świetnie sprawdza się w dalekiej trasie – wygodny, również dla pasażera, oszczędny i elastyczny silnik, duża owiewka, dużo miejsca do zapakowania się na wyprawę. W mieście bardzo zwinny i wygodny (nawet w trakcie jazdy w korkach).


Motocykl ZAREJESTROWANY w kraju z aktualnym przeglądem i ubezpieczeniem.

Moto używane prywatnie i w ciągłej eksploatacji, dlatego przebieg rośnie.


Istnieje możliwość TRANSPORTU MOTOCYKLA – o szczegóły pytaj mailowo lub telefonicznie.


Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.


motoplock.pl