HONDA NT 700 V ABS DEAUVILLE

« 1 z 19 »

SPRZEDANY

 

DANE TECHNICZNE:
ROK PRODUKCJI 2006
POJEMNOŚĆ 680 cm3
TYP SILNIKA V2 z wtryskiem paliwa
MOC 65 KM (48 kW)
PRZEBIEG ~ 35 000 mil
NAPĘD Wał Kardana

HONDA NT 700 V ABS DEAUVILLE

Silnik V2 z wtryskiem paliwa o pojemności 680 ccm i mocy 65KM (48kW).

Świetny motocykl turystyczny, z dynamicznym i oszczędnym silnikiem. Z dodatkowego wyposażenia: Kufer centralny GIVI, Wyświetlacz biegów, Grzanek manetki. Opony z tego roku.

Motocykl wizualnie i mechaniczne w stanie bardzo dobrym! Silnik czysty, bez wycieków, pracuje dobrze i ładnie brzmi. Skrzynia pracuje prawidłowo, a same biegi nie wyskakują. Zestaw napędowy w dobrym stanie. Plastiki całe, nieuszkodzone, nieporysowane. Całość utrzymana w bardzo dobrej kondycji.


Motocykl sprowadzony. Wraz z motocyklem klient otrzymuje fakturę-marżę, oryginalny dowód rejestracyjny wraz z poświadczeniem o wymeldowaniu motocykla. Po stronie klienta pozostaje przegląd techniczny, tłumaczenie oraz rejestracja motocykla – całość ok. 350 zł. Otrzymując fakturę, klient nie ponosi kosztów podatku PCC.


Istnieje możliwość zakupu motocykla NA RATY.

Istnieje możliwość TRANSPORTU MOTOCYKLA – o szczegóły pytaj mailowo lub telefonicznie.Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Podana data to pierwsza rejestracja podana w dokumentach.


motoplock.pl