HONDA GL 1500 GOLD WING

« 1 z 27 »

CENA 14 900 PLN

 

DANE TECHNICZNE:
ROK PRODUKCJI 1988
POJEMNOŚĆ 1520 cm3
TYP SILNIKA Bokser sześciocylindrowy
MOC 101 KM (74 kW)
PRZEBIEG ~  km
NAPĘD Wał Kardana

HONDA GL 1500 GOLD WING

Klasyka w swoim gatunku. Popularny „Goldas” to fantastyczny motocykl do dalekiej turystyki z sześciocylindrowym silnikiem w układzie „bokser” o pojemności 1520 cm3 i mocy 101 KM (74kW). Skrzynia 5 biegowa wraz z biegiem wstecznym.

Goldas to klasyka wśród motocykli turystycznych do pokonywania długich dystansów. Wygodne kanapy, zawieszenie, radio oraz duże kufry pozwalają na bardzo komfortową podróż. Prezentowany model zachowany jest w przepięknym stanie. Cała elektryka i pneumatyka działa.


Motocykl świeżo sprowadzony. Wraz z motocyklem klient otrzymuje fakturę-marżę, oryginalny dowód rejestracyjny wraz z poświadczeniem o wymeldowaniu motocykla. Po stronie klienta pozostaje przegląd techniczny, tłumaczenie oraz rejestracja motocykla – całość ok. 350 zł. Otrzymując fakturę, klient nie ponosi kosztów podatku PCC.


Istnieje możliwość zakupu motocykla NA RATY.

Istnieje możliwość TRANSPORTU MOTOCYKLA – o szczegóły pytaj mailowo lub telefonicznie.


Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Podana data to pierwsza rejestracja podana w dokumentach.


motoplock.pl