HONDA CBR 600 F SPORT F4i

« 1 z 20 »

Sprzedany

 

DANE TECHNICZNE:
ROK PRODUKCJI 2002
POJEMNOŚĆ 599 cm3
TYP SILNIKA Rzędowy czterocylindrowy
MOC 111 KM (81 kW)
PRZEBIEG ~ 45 100 km
NAPĘD Łańcuch

HONDA CBR 600 F SPORT F4i

Silnik rzędowy czterocylindrowy o pojemności 599 cm3 z wtryskiem paliwa i mocy 111 KM (81kW). Skrzynia 6 biegowa.

CBR-a to prawdziwa klasyka gatunku wśród sportowych 600-setek. Prezentowany model wizualnie i mechaniczne w stanie bardzo dobrym! Silnik czysty, bez wycieków, pracuje i brzmi pięknie. Skrzynia nie zgrzyta przy zmianie biegów, a same biegi nie wyskakują. Zestaw napędowy w dobrym stanie. Plastiki utrzymane w nienagannej kondycji, nie połamane, nie klejone. Podczas jazdy moto idzie prosto jak strzała i super wkręca się na obroty.


Motocykl świeżo sprowadzony. Wraz z motocyklem klient otrzymuje fakturę-marżę, oryginalny dowód rejestracyjny wraz z poświadczeniem o wymeldowaniu motocykla. Po stronie klienta pozostaje przegląd techniczny, tłumaczenie oraz rejestracja motocykla – całość ok. 350 zł. Otrzymując fakturę, klient nie ponosi kosztów podatku PCC.


Istnieje możliwość zakupu motocykla NA RATY.

Istnieje możliwość TRANSPORTU MOTOCYKLA – o szczegóły pytaj mailowo lub telefonicznie.Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Podana data to pierwsza rejestracja podana w dokumentach.


motoplock.pl