HONDA CBR 1100 XX SUPER BLACKBIRD

« 1 z 27 »

CENA  zł

 

DANE TECHNICZNE:
ROK PRODUKCJI 1996
POJEMNOŚĆ 1137 cm3
TYP SILNIKA 4-cylindrowy, rzędowy
MOC 164 KM (121 kW)
PRZEBIEG ~ 78 000 km
NAPĘD Łańcuch

HONDA CBR 1100 XX SUPER BLACKBIRD

Honda CBR 1100 XX Super Blackbird to prawdziwa klasyka i ikona motocykli sportowo-turystycznych. Popularny XX to jedna z najlepszych maszyn wypuszczonych przez Hondę. Zawrotne osiągi (prędkość max ponad 300km/h), elastyczny i niezawodny silnik oraz aerodynamiczna sylwetka sprawiają, że motocykl nadaje się zarówno do szybkiej jazdy po winklach jak i do dalekiej turystyki.

Silnik 1137 cm3 oraz moc 164 KM gwarantuje naprawdę niesamowite wrażenia. Wyposażony dodatkowo w grzane manetki oraz opony w całkiem dobrym stanie.

Ogólnie motocykl wizualnie i mechaniczne w stanie bardzo dobrym jak na swój rocznik! Silnik czysty, bez wycieków, pracuje dobrze i świetnie brzmi. Skrzynia pracuje prawidłowo. Plastiki całe, nieuszkodzone, nieporysowane. Całość utrzymana w bardzo dobrej kondycji.


Motocykl sprowadzony. Wraz z motocyklem klient otrzymuje fakturę-marżę, oryginalny dowód rejestracyjny wraz z poświadczeniem o wymeldowaniu motocykla. Po stronie klienta pozostaje przegląd techniczny, tłumaczenie oraz rejestracja motocykla – całość ok. 350 zł. Otrzymując fakturę, klient nie ponosi kosztów podatku PCC.


Istnieje możliwość zakupu motocykla NA RATY.

Istnieje możliwość TRANSPORTU MOTOCYKLA – o szczegóły pytaj mailowo lub telefonicznie.


Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Podana data to pierwsza rejestracja podana w dokumentach.


motoplock.pl