HONDA CB 500 F – kat. A2

« 1 z 26 »

CENA 13300 zł

DANE TECHNICZNE:
ROK PRODUKCJI 2015
POJEMNOŚĆ 471 cm3
TYP SILNIKA Rzędowy 2-cylindrowy z wtryskiem paliwa
MOC 47 KM (35 kW)
PRZEBIEG ~30 500 km
NAPĘD Łańcuch

HONDA CB 500 F

Silnik 2-cylindrowy rzędowy Z wtryskiem paliwa o pojemności 471 cm3 i mocy 47 KM (35kW). Wyposażony w ABS oraz cyfrowy prędkościomierz.

Motocykl można prowadzić posiadając prawo jazdy kat. A2

Prezentowany motocykl wizualnie i mechaniczne w stanie bardzo dobrym! Silnik czysty, bez wycieków, pracuje równo i świetnie brzmi. Skrzynia pracuje prawidłowo. Zestaw napędowy w dobrym stanie. Moto zadbane, plastiki całe. Widoczne pod siedzeniem pasażera „dziury” to miejsce na „rączki” dla pasażera (nie posiadam tych „rączek”) – jest to jedyny mankament.


Motocykl świeżo sprowadzony. Wraz z motocyklem klient otrzymuje fakturę-marżę, oryginalny dowód rejestracyjny wraz z poświadczeniem o wymeldowaniu motocykla. Po stronie klienta pozostaje przegląd techniczny, tłumaczenie oraz rejestracja motocykla – całość ok. 350 zł. Otrzymując fakturę, klient nie ponosi kosztów podatku PCC.


Istnieje możliwość zakupu motocykla NA RATY.

Istnieje możliwość TRANSPORTU MOTOCYKLA – o szczegóły pytaj mailowo lub telefonicznie.


Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Podana data to pierwsza rejestracja podana w dokumentach.


motoplock.pl